poniedziałek, 29 grudnia 2014

Mamy już 5 tygodni

Przyszedł najwyższy czas aby nadać szczeniętom imiona, w związku z tym przedstawiam chłopców i dziewczynki z Miotu E :

PIESEK 1 - ENGAI Egida Ateny  (wolny !!!)
Engai - (wg wierzeń Masajów) najwyższy bóg, pan życia i śmierci. Występuje pod dwoma postaciami czarnego (dobry) i czerwonego (mściwy). Czarny objawia się jako grzmot i jest nosicielem deszczów dobroczynnych dla upraw.

 
 
 
PIESEK 2 - EROS Egida Ateny     (sprzedany)
Eros - (wg mitologii greckiej) jeden z bogów olimpijskich, bóg miłości, wzbudzający stan zakochania. Chociaż miał wygląd zawadiacki i przewrotny, jednak jego strzałom ulegali zarówno śmiertelnicy jak i bogowie.
 
 
 
 
SUCZKA 1 - ECHO Egida Ateny    (sprzedana)
Echo - (wg mitologii greckiej) nimfa górska, która była bardzo elokwentna i zawsze wywiązywała się z powierzonego zadania. Ukarana przez Herę zaklęciem, które pozbawiło nimfę głosu, sprawiając jednocześnie, że mogła jedynie powtarzać ostatnie usłyszane słowo.
 
 
 
 
SUCZKA 2 - EOS Egida Ateny   (sprzedana)
Eos - (wg mitologii greckiej) piękna i melancholijna posłanka Heliosa. Przedstawiana jako piękna młoda kobieta na rydwanie, na widok której cofali się bogowie nocy i snu. To ona poprzedzała nadejście słońca, otwierała bramy nieba przed rydwanem Heliosa, rozsiewała rosę i rozchylała kielichy kwiatów.
 
 
 
 
SUCZKA 3 - ENYO Egida Ateny   (sprzedana)
Enyo - (wg mitologii greckiej) patronka bitew przedstawiana zazwyczaj jako silna i odważna kobieta, często w scenach walki. Przedstawiana podczas bitwy dodając otuchy towarzyszom i zagrzewając ich do walki.
 
 
 
Zapraszam również do galerii gdzie jest więcej zdjęć http://pl.fotoalbum.eu/psieranczo/a835312
oraz
do galerii z pierwszego spacerku szczeniąt http://pl.fotoalbum.eu/psieranczo/a835313
 
Reakcja szczeniąt na pierwszym spacerze zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Nie było pisków ani lamentów, na początek skosztowały trawy i śniegu a później było już tylko zwiedzanie i zabawa. Wspaniały miot, zarówno pod względem budowy ( są na prawdę piękne) jak i charakterków. Maluchy są zrównoważone , ani lękliwe ani zbyt harde, bardzo ciepło reagują na człowieka. Są nami zainteresowane, to jest bardzo pozytywne zachowanie. Oby tak dalej wspaniale się rozwijały.
 
 
 
 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz